Przy tworzeniu i kreowaniu przestrzeni basenu warto pomyśleć o maksymalnym jej uatrakcyjnieniu i zoptymalizowaniu. Aby basen nie był li tylko zbiornikiem z czystą wodą, a kąpiele w nim dostarczały wielu emocji i niezapomnianych przeżyć prezentujemy Państwu szereg urządzeń wzbogacających ofertę każdego basenu. Poczynając od przeciwprądów (maszyn pływackich), które pozwalają na pływanie w miejscu "pod prąd" sztucznie przez nie wytwarzany, poprzez urządzenia masażu wodnego z jedną lub wieloma dyszami masującymi na urządzeniach masażu powietrznego skończywszy.

Każda z proponowanych przez Maxpool atrakcji niesie z sobą wiele przyjemności i szeroką gamę różnorodnych doznań podczas kąpieli. Intensywny trening pływacki, mocny wyraźnie odczuwalny masaż wodny czy też przyjemny lekki masaż perełkami powietrza skutecznie zachęcą Państwa do przedłużania przyjemnych chwil spędzanych w basenie.

Przy wyborze konkretnych urządzeń warto kierować się relacją pomiędzy ich dobrą jakością a korzystną ceną, ponieważ wiele z oferowanych obecnie na rynku atrakcji kusi nabywcę niską ceną nie oferując w zamian poprawnej pracy i nie zapewniając użytkownikowi prawdziwego relaksu.

Warto również wiedzieć, że zakup każdego z urządzeń można podzielić na etapy czyli w momencie budowy basenu nabyć tzw. zestaw montażowy urządzenia, po zainstalowaniu którego basen jest już przygotowany do doposażenia w przyszłości. Takie rozwiązanie pozwala zmniejszyć nakłady finansowe na budowę basenu a jednocześnie niejako "uchylić furtkę" dla uatrakcyjniania Państwa basenu w przyszłości.   
Atrakcje basenowe Automatyka pracy instalacji Elementy przyłączeniowe Folie basenowe Odkurzacze basenowe Ogrzewanie Przykrycia lustra wody Zestawy filtracyjne