Każdy basen ogrodowy dostarcza wiele przyjemności i niezapomnianych wrażeń z letnich kąpieli. Ale co zrobić kiedy pogoda pokrzyżuje nam plany? Co zrobić aby nawet w słotny dzień cieszyć się kąpielą w basenie?
Wystarczy zakupić i zainstalować przesuwne zadaszenie basenu. Niezwykle lekka konstrukcja z aluminium i poliwęglanu skutecznie odgrodzi wasz basen od niekorzystnej aury. MAXPOOL oferuje bogaty wybór zadaszeń w wielu standardowych kształtach i wymiarach spośród których z łatwością można dobrać właściwą dla siebie propozycję. Istnieje również możliwość wykonania konstrukcji zadaszenia na indywidualne zamówienie zgodnie z Państwa życzeniami. W naszych realiach klimatycznych zadaszenie basenowe jest elementem wprost nieodzownym a inwestycja jego zakupu pozwala realnie wydłużyć sezon kąpielowy.
Zadaszenia basenów ogrodowych pozwalają, przy dodatkowym systemie ogrzewania wody (na przykład z wykorzystaniem odnawialnych źródeł), na korzystanie z kąpieli od początku wiosny aż do późnych jesiennych dni. Można więc śmiało poczytywać inwestycję zakupu zadaszenia jako bezpośredni i wymierny wkład Państwa w przedłużenie lata.
 • IMG_4209.jpg
  big image
 • 2016-1-baseny-ogrodowe-22.jpg
  big image
 • 2014_05.jpg
  big image
 • 2016-kr-5.jpg
  big image
 • 2016-mat-4.jpg
  big image
 • glebinow-sierpien-2014-2.jpg
  big image
 • 2016-1-zadaszeniabasenowe-06.jpg
  big image
 • IMG_6218.jpg
  big image
 • 2016-1-zadaszeniabasenowe-02.jpg
  big image
 • IMG_4979.jpg
  big image
 • IMG_6105.jpg
  big image
 • IMG_7582.jpg
  big image
 • IMG_4270.jpg
  big image
 • 2014_08.jpg
  big image

Rubin

RUBIN.jpg
Ciekawy model zadaszenia z grupy niskich, ale umożliwiający płynną regulację wysokości zadaszenia przy projektowaniu konstrukcji dla Państwa basenu. Dowolna wysokość segmentów umożliwi stworzenie zadaszenia „na miarę” basenu i Państwa oczekiwań.

Gold

GOLD.jpg
Gold jest zadaszeniem bardzo chętnie wybieranym przez klientów ze względu na kompromis pomiędzy funkcjonalnością wysokiego zadaszenia i przyjazną ceną zadaszeń niskich. Kompaktowa bryła oraz klasyczny łuk pozwalają Goldowi wtopić się harmonijnie w każde otoczenie. Maksymalny wymiar zadaszenia Goldwynosi 15,26m długości i 6,5m szerokości.

Szafir

SZAFIR.jpg
Szafir można określić jako doskonały sposób osiągania kompromisu pomiędzy funkcjonalnym aspektem zadaszenia wysokiego a podstawowymi funkcjami zadaszeń niskich. Pierwszy segment pozwala na swobodę przy wejściu i wyjściu z basenu a pozostałe segmenty konstrukcji nie przeszkadzają podczas kąpieli. Szafir jest doskonałym wyborem dla tych z Państwa, którzy chcieliby w pełni wykorzystać potencjał tej łączonej konstrukcji. Maksymalny wymiar zadaszenia Szafir wynosi 15,26m długości i 5m szerokości.

Silver

SILVER.jpg
Klasyczny model zadaszenia niskiego, który doskonale sprawdza się w naszych realiach klimatycznych. Model Silver stanowi jednocześnie ochronę basenu jak i spełnia funkcje izolacyjne. Atrakcyjna cena oraz wysoka jakość wyróżniają Silver spośród proponowanych modeli. Silver może mieć maksymalny wymiar konstrukcji wynoszący: 6,5m szerokości i 15,26m długości.

Diament

DIAMENT.jpg
Jedno z najbardziej funkcjonalnych zadaszeń basenowych dające możliwość zastosowania niemalże przy każdym typie basenu. Wysoka konstrukcja zapewnia pełną swobodę korzystania z basenu i aranżację przestrzeni pod kopułą Diamenta. Maksymalny wymiar zadaszenia Diament wynosi 15,26m długości i 6,5m szerokości.

Platinum

PLATINUM.jpg
Majestatyczna bryła Platinum pozwoli na wyjątkową swobodę korzystania z kąpieli. Stromy łuk umożliwia też poruszanie się wokół zadaszonego basenu. Platinum jest propozycją dla chcących posiadać ruchomą halę basenową. Maksymalny wymiar zadaszenia Platinum wynosi 15,26m długości i 6,5m szerokości.

ZADASZENIA W SYSTEMIE MAXI
Dowolny model zadaszenia może zostać wykonany z użyciem wzmocnionego profila, dzięki czemu zadaszenie staje się bardziej wytrzymałe oraz zyskuje znaczną odporność na obciążenia. System MAXI pozwala na konstruowanie zadaszeń nawet do 10m rozpiętości (szerokości) przez co uzyskać można bardzo przestrzenną zadaszoną plażę basenową.