Membrany basenowe Alkorplan to doskonały sposób na uszczelnienie basenu w połączeniu ze świetnym efektem estetycznym. Nadają się zarówno do zastosowania przy budowie nowego basenu jak i remoncie starszych obiektów. Wyłożenie basenu membraną Alkorplan pozwala uzyskać 100% szczelności przy znacznie niższych, w porównaniu z ceramiką, nakładach finansowych. Baseny z membraną znacznie lepiej znoszą upływ czasu, są łatwiejsze w utrzymaniu czystości a co najważniejsze w naszym klimacie lepiej wytrzymują okres przerwy zimowej.

Wszystkie te cechy membrany Alkorplan uzyskują dzięki zastosowaniu podwójnej (Alkorplan 2000) lub nawet potrójnej (Alkorplan 3000) uszlachetnionej powłoki akrylowej. Dzięki niej Alkorplan wykazuje podwyższoną odporność na brud i ochronę przed promieniowaniem UV, posiada trwałość koloru i wysoką elastyczność. Membrany Alkorplan są wykonywane w procesie kalandrowania i posiadają wewnętrzną strukturę zbrojenia siatką z włókien poliestrowych.

Bogata kolorystyka membran pozwala niemalże dowolnie skonfigurować je ze sobą i stworzyć własny, indywidualny i niepowtarzalny basen.

Prezentowane poniżej wizualizacje basenu w połączeniu ze schodami są przykładowymi rozwiązaniami z udziałem membran Alkorplan. W czasie spotkania z naszym doradcą stworzymy dla Państwa rozwiązanie w pełni uwzględniające wasze wyobrażenie i preferencje względem basenu.

Zapraszamy do współpracy

Wizualizacja - basen z membraną w wersji mozaiki jasnej.Wizualizacja - basen z membraną w wersji Marble classic.Basen łączony dno: membrana mozaika ciemna; ściany: klasyczna jednobarwna membrana niebieska.Basen z membraną w wersji mozaiki Persja niebieska z nakładkami antypoślizgowymi białymi.