Sprawą absolutnie priorytetową w każdym basenie jest uzyskanie szczelności zbiornika. Z pomocą przyjdą Państwu membrany basenowe zwane też foliami lub wykładzinami basenowymi. Membrany są jednocześnie elementami wykończeniowymi niecki basenu jak i zapewniają uszczelnienie zbiornika. Bogata oferta wzorów membran i ich kolorystyki zaspokoi nawet najbardziej wymagających klientów. Membrany ALKORPLAN, oferowane przez Maxpool, są produktem sprawdzonym o wysokiej jakości. Membrany cechuje wysoka odporność na warunki zewnętrzne, środki chemiczne do uzdatniania wody w basenie, promieniowanie UV, odkładanie się nalotów wapnia. Powłoka akrylowa ułatwia oczyszczanie powierzchni membrany przez co Państwa basen przez długi czas zachowa swój pierwotny wygląd.

Obecnie na rynku pojawia się wiele membran nieudolnie nawiązująch do oryginału swoją fakturą i kolorystyką, lecz jakość ich pozostawia jeszcze bardzo wiele do życzenia. Jedynym argumentem jest ich niższa cena, ale trzeba sobie zadać podstawowe w tej materii pytanie czy warto ryzykować przy inwestowaniu dla stosunkowo niedużych oszczędności?           
Atrakcje basenowe Automatyka pracy instalacji Elementy przyłączeniowe Folie basenowe Odkurzacze basenowe Ogrzewanie Przykrycia lustra wody Zestawy filtracyjne